Methods-for-Quitting-Addiction

روش های ترک اعتیاد

در این مطلب ابتدا نکات، اهداف و اصول مورد نیاز برای انجام روش های ترک اعتیاد بیان می شوند تا با دید درست در این مسیر قدم بردارید و در ادامه به معرفی و بررسی تک تک روش های علمی و تأیید شده جهت ترک اعتیاد و جلوگیری از اعتیاد پیدا کردن مجدد خواهیم پرداخت که همگی در مرکز کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک خدمات رسانی می شوند.
Quitting-Addiction-without-Hospitalization

آیا ترک اعتیاد بدون بستری امکان پذیر است؟

ترک اعتیاد بدون بستری که معمولا در منزل و بدون نظارت پزشک انجام گیرد بسیار خطرناک و حتی کشنده است لذا در ابتدا توصیه می کنیم کلیه مراحل ترک اعتیاد خود را در یک مرکز یا کلینیک بسیار معتبر دنبال کنید و در صورتی که بدون بستری شروع کردید، در کلیه مراحل زیر نظر پزشک کاملا متخصص باشید.
Opium-Addiction

عوارض مصرف تریاک

عوارض مصرف تریاک و اعتیاد به آن سال های بسیار طولانی است که جوامع بشری را درگیر خود ساخته که به دلیل استفاده در داروهای پزشکی، مصرف خودسرانه و دسترسی راحت به آن را هم بیشتر کرده است. در این مطلب به کلیه عوارض مصرف تریاک و نحوه شروع و عملکرد آن می پردازیم.
COVID-19-Impacting-Addiction

کرونا ویروس چطور روی افراد معتاد اثر می گذارد؟

کرونا ویروس باعث شده تا ترس و اضطراب بر همه افراد چیره شود و در این بین کسانی که اعتیاد دارند و قصد داشتند شیوه درمانی خود را شروع کنند و یا در حال پیگیری آن بودند بخاطر مبتلا نشدن به این ویروس، بیش از همه ضرر می کنند. کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک با در اختیار داشتن بهترین پزشکان و محیطی کاملا استریل و امن از ویروس کرونا، شرایط بهینه را فراهم کرده است.
Importance-Detoxification-Rehab

اهمیت سم زدایی در ترک اعتیاد

سم زدایی در ترک اعتیاد یا Detoxification مرحله بسیار ضروری و مهم در هر پروسه ترک اعتیاد برای هر نوع ماده مخدری است که باید توسط پزشکان و کادر درمان حرفه ای انجام شود تا عوارض شدید و خطرناک برای افراد بروز نکند. کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک با سابقه بسیار موفق در زمینه روش های مختلف ترک اعتیاد آماده بهترین و بروزترین خدمات علمی و پزشکی است.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید