Prevention-of-reuse-of-addiction

شناخت مراحل، علائم، دلایل و روش های پیشگیری از مصرف مجدد و بازگشت به اعتیاد

بازگشت اعتیاد اتفاق رایجی است که ب صورت تدریجی و در سه مرحله رخ می دهد. شناخت این مراحل، علائم و نشانه ها کمک می کنند تا جلوی بازگشت اعتیاد را بگیرند.برای اینکه بتوانید از مصرف مجدد دخانیات و مواد مخدر جلوگیری کنید، باید فرایند سه مرحله بازگشت اعتیاد، علائم، دلایل و تکنیک های جلوگیری و پیشگیری را بشناسید. در این مطلب این موارد را به طور کامل توضیح خواهیم داد.
The-effect-addiction-on-sexual-health

تأثیر اعتیاد بر سلامت جنسی

کاهش میل جنسی و اعتیاد یکی از ده ها آسیب جسمی و روحی – روانی است که افراد و شریک زندگی آنها را درگیر می کند. این تأثیر منفی به حدی گسترده و جدی است که می تواند منجر به بروز بیماری های مختلف حتی از نوع روحی نظیر افسردگی، اضطراب، پرخاشگری شود. در این مطلب قصد داریم در رابطه با کاهش میل جنسی و اعتیاد و عوارض اعتیاد بر روی زندگی زناشویی به صورت کلی و همچنین به شکل جداگانه در مورد مواد مخدر مختلف صحبت کنیم.
ترک-اعتیاد-زنان

ترک اعتیاد زنان در دوران قبل و حین بارداری

ترک اعتیاد زنان نسبت به مردان با چالش ها و مشکلات بیشتری همراه است. صحبت در رابطه با این موضوع، روش ها و برنامه های درمانی و سایر موارد موضوع اصلی این مقاله است.
ترک-اعتیاد-با-ورزش

تأثیر ورزش در ترک اعتیاد چقدر است؟

تأثیر ورزش در ترک اعتیاد، مزایای ورزش کردن در دوران ترک اعتیاد، نوع و میزان ورزش کردن فاکتورهای بسیار مهمی هستند که در این مطلب به آنها پرداخته ایم.
دکتر-ترک-اعتیاد

دکتر ترک اعتیاد

دکتر ترک اعتیاد (Addiction Specialist/ Physician) در زمینه معاینه، تشخیص و تجویز بهترین شیوه های درمانی و ترک اعتیاد، تخصص و تجربه کامل دارد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید