The-role-of-the-family-in-quitting-addiction

اهمیت نقش خانواده در ترک اعتیاد

نقش خانواده در ترک اعتیاد از مرحله شروع تا اتمام آن بسیار مهم بوده و هیچ مورد دیگری نمی تواند کمبود آن را جبران کند به نحوی که برای آموزش خانواده ها برای داشتن عملکردی مناسب، روش های خانواده درمانی و تکنیک های علمی متناسب با آن پدید آمده است. در این مطلب نکاتی را ذکر می کنیم تا بتوانید از اهمیت نقش خود نهایت استفاده را ببرید.
درمان-افسردگی-پس-از-ترک-اعتیاد

درمان افسردگی پس از ترک اعتیاد

افسردگی پس از ترک اعتیاد یکی از عوامل و اختلالات شایعی است که ممکن است در حین پروسه ترک اعتیاد بوجود بیاید و حتی پس از آن نیز ادامه پیدا کند یا پس از ترک کامل رخ دهد. در هر صورت شناخت علائم و ادامه جلسات درمانی به صورت منظم در کنار نقش حمایتی خانواده و دوستان در درمان این وضعیت بسیار حائز اهمیت و ضروری است.
Role-of-Addiction-Center-in-Addiction-Recovery

نقش کلینیک ترک اعتیاد در درمان اعتیاد

کلینیک ترک اعتیاد بهترین مرکز برای کمک به افرادی است که با حالت-های خفیف تا حاد اعتیاد دست و پنجه نرم می¬کنند و حتی ممکن است در کنار اعتیاد مشکلات روانی و ذهنی خاصی نیز داشته باشند که قطعا بدون کمک افراد متخصص و حرفه¬ای در این زمینه و انجام روش¬های علمی و پزشکی رهایی از اعتیاد برای این افراد شدنی نیست.
درمان-بی-خوابی-در-زمان-ترک-اعتیاد

درمان بی خوابی در زمان ترک اعتیاد

افرادی که پس از مدتی اعتیاد پیدا کردن به مواد مخدر تصمیم به ترک می گیرند، در ابتدای دوره به دلیل شروع سم زدایی بدن از مواد مخدر، علائم و نشانه های مختلفی بروز می کنند که بی خوابی در زمان ترک اعتیاد که ناشی از بهم خوردن ریتم طبیعی و چرخه خواب بدن است، رایج ترین مورد محسوب می شود که در این مطلب به طور کامل به آن پرداخته شده است.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید