challenge-of-honesty-in-addiction-counseling

چالش صداقت در مشاوره ترک اعتیاد

چرا افراد در مورد اینکه آیا ورزش کرده‌اند، غذای سالم می‌خورند یا داروهای خود را طبق تجویز مصرف می‌کنند، صادق نیستند؟ بسیاری با متخصصانی که برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی به آنها اعتماد کرده‌اند صادق نیستند.

effects-of-smoking-for-women

عوارض سیگار کشیدن برای زنان چیست؟

عوارض سیگار کشیدن برای زنان مخصوصا زنان باردار و شیرده بسیار خطرناک بوده و شامل طیف گسترده بیماری ها و سرطان های مختلف است.
Herbal-medicine-for-addiction

داروی گیاهی برای ترک اعتیاد، لیست کامل همراه با طرز تهیه

لیست کاملی از داروی گیاهی برای ترک اعتیاد همراه با معرفی بهترین و قویترین ها در کنار طرز تهیه کامل در این مطلب معرفی شده است.
Side-effects-of-marijuana-use

عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن، بارداری و شیردهی و ارتباط با سرطان ریه

عوارض مصرف ماری جوانا یا گل، ‏به عنوان یکی از پرمصرف ترین و اعتیادآورترین مواد مخدر در بین نوجوانان بعد از سیگار و الکل، بسیار زیاد است. این ماده مخدر که با اهداف پزشکی در دنیا آزاد شده، تبدیل به یک معضل بزرگی شده که کنترل آن کار دشواری است. اما می توان از طریق آگاهی بخشی و بررسی علمی عوارض ماری جوانا در طولانی مدت و کوتاه مدت، عوارض آن بر روی قسمت های مختلف بدن و حتی ارتباط آن با نرخ شیوع سرطان، نرخ مصرف آن را کاهش داد. در ادامه به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم
Strengthening-after-quitting-addiction

تقویت بعد از ترک اعتیاد با بهترین مواد غذایی، ویتامین ها و مکمل ها

تقویت بدن بعد از ترک اعتیاد نیازمند اطلاع از زمان دقیق و مقدار غذا خوردن، نوع مواد غذایی، مکمل ها و ویتامین های مورد نیاز و پرهیزهای غذایی است.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید