Side-effects-of-marijuana-use

عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن، بارداری و شیردهی و ارتباط با سرطان ریه

عوارض مصرف ماری جوانا یا گل، ‏به عنوان یکی از پرمصرف ترین و اعتیادآورترین مواد مخدر در بین نوجوانان بعد از سیگار و الکل، بسیار زیاد است. این ماده مخدر که با اهداف پزشکی در دنیا آزاد شده، تبدیل به یک معضل بزرگی شده که کنترل آن کار دشواری است. اما می توان از طریق آگاهی بخشی و بررسی علمی عوارض ماری جوانا در طولانی مدت و کوتاه مدت، عوارض آن بر روی قسمت های مختلف بدن و حتی ارتباط آن با نرخ شیوع سرطان، نرخ مصرف آن را کاهش داد. در ادامه به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم
Prevention-of-reuse-of-addiction

شناخت مراحل، علائم، دلایل و روش های پیشگیری از مصرف مجدد و بازگشت به اعتیاد

بازگشت اعتیاد اتفاق رایجی است که ب صورت تدریجی و در سه مرحله رخ می دهد. شناخت این مراحل، علائم و نشانه ها کمک می کنند تا جلوی بازگشت اعتیاد را بگیرند.برای اینکه بتوانید از مصرف مجدد دخانیات و مواد مخدر جلوگیری کنید، باید فرایند سه مرحله بازگشت اعتیاد، علائم، دلایل و تکنیک های جلوگیری و پیشگیری را بشناسید. در این مطلب این موارد را به طور کامل توضیح خواهیم داد.
The-effect-addiction-on-sexual-health

تأثیر اعتیاد بر سلامت جنسی

کاهش میل جنسی و اعتیاد یکی از ده ها آسیب جسمی و روحی – روانی است که افراد و شریک زندگی آنها را درگیر می کند. این تأثیر منفی به حدی گسترده و جدی است که می تواند منجر به بروز بیماری های مختلف حتی از نوع روحی نظیر افسردگی، اضطراب، پرخاشگری شود. در این مطلب قصد داریم در رابطه با کاهش میل جنسی و اعتیاد و عوارض اعتیاد بر روی زندگی زناشویی به صورت کلی و همچنین به شکل جداگانه در مورد مواد مخدر مختلف صحبت کنیم.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید