Side-Effects-Marijuana

عوارض ماری جوانا

عوارض ماری جوانا برخلاف تصور غلطی که افراد دارند بسیار بیشتر و عمیقتر است که به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شود که هر کدام به اثرات فیزیکی و روحی – روانی تبدیل می گردند. مصرف این ماده روی نوزادان نیز در حین و پس از بارداری بسیار شدید است. در صورت عدم درمان و ترک اعتیاد ماری جوانا، این عوارض می توانند دائمی و برگشت ناپذیر باشند.
Quitting-Alcohol

ترک الکل ، عوارض و شیوه های آن

در کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک از بهترین و مؤثرترین روش های درمانی متناسب با وضعیت هر فرد برای ترک الکل استفاده می شود که اثرات مثبت آن را می توان به صورت هفتگی مشاهده کرد. کلیه خدمات با بهترین قیمت تعیین شده اند تا همه حق برخورداری از زندگی سالم و شاد را داشته باشند.
Muscle-Pain-After-Quitting-Addiction

روش های تضمینی درمان درد عضلانی بعد از ترک اعتیاد

درمان درد عضلانی بعد از ترک اعتیاد در کنار تسکین و بهبود سایر مواد بسیار ضروری است چرا که عوارض آن فقط جسمی نیست بلکه روحی – روانی نیز هستند. در این حالت نوع شیوه درمانی نیز بسیار اهمیت دارد تا اثرگذاری آن تضمین شده باشد. در این مطلب به بهترین روش های درمانی خانگی و کلینیکی اشاره می کنیم.
اعتیاد-چیست

اعتیاد چیست؟

اعتیاد یک نوع بیماری ذهنی و مغزی است که ناشی از مصرف بیش از حد یک ماده مخدر یا شیمیایی و یا حتی انجام برخی از فعالیت هاست که در این صورت نشانه های مختلفی دارد که طبق تعریف علمی و جامع آن، تشخیص بیش از 3 علائم نشانه اعتیاد افراد است. در این مطلب نگاهی متفاوت و کاملی به مسأله اعتیاد کرده ایم.
Psychotherapy-after-Physical-Rehab

اهمیت روان درمانی بعد از ترک فیزیکی

روان درمانی بعد از ترک فیزیکی به طور کلی بسته به میزان وابستگی افراد به اعتیاد و در نتیجه شدت اثرات و ضربات روحی – روانی متحمل شده به دو دسته کوتاه مدت شامل 4 مرحله و بلند مدت شامل 8 مرحله می شود که در این بخش به طور کامل هر دو نوع را توضیح خواهیم داد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید