بستری در کلینیک مجهز ترک اعتیاد
جهت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید : 
09121762259


نیاز اکثر بیماران ، بستری برای مدت کوتاه جهت گذراندن دوره ترک اعتیاد و سم زدایی می باشد. بستری در کلینیک و مراقبت شبانه روزی برای ترک اعتیاد و گذراندن زمان مورد نیاز جهت خروج مواد از بدن نیاز به استراحت و زیر نظر بودن توسط پزشک است . وجود محیطی آرام ، ایزوله و به دور از هرگونه ماده ممنوعه ، رسیدگی شبانه روزی از ملزومات این دوره از درمان می باشد.
بیمار ممکن است دچار بدخلقی، عوارض محدود خماری ، افکار معتاد گونه و ... شود که معمولا در محیط های بیرونی دچار مشکل خواهند شد. ما در کلینیک ترک اعتیاد تهران امکان بستری را فراهم کرده ایم . بیمار مراحل سم زدایی و عبور از مراحل خماری را در کلینیک بستری در اتاق مجهز زیر نظر پزشک و پرستار سپری خواهد نمود. تیم متخصص ترک اعتیاد با رسیدگی ۲۴ ساعت به بیمار کمک می کنند که کمترین میزان عوارض و خماری و تجربه کنند.
 
کلینیک ترک اعتیاد تهران، پاسخگوی سوالات شما و آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه ترک اعتیاد و بستری در کلینیک میباشد. جهت مشاوره تعیین وقت جهت مشاوره ، سم زدایی و بستری تماس بگیرید

شماره همراه مشاوره و تعیین وقت قبلی : 09121762259
مشاوره و نوبت دهی : 88889395-021
تلفن همراه : 09121762259
   

بیمار با بستری در کلینیک ترک اعتیاد تهران ، با روش دتاکس ، بدون درد و خماری و کاملا طبیعی، موفق به ترک اعتیاد خواهد شد. از مزایای بستری در کلینیک ترک اعتیاد تهران میتوان به مواد زیر اشاره کرد :

■ حداقل درد و خماری
■ بلاک کردن گیرنده های مرفین
■ 3 تا 6 روز بستری در کلینیک
■ محیط آرام ، خلوت و خصوصی
■ بهیار و پرستار 24 ساعته
■ اتاقهای جدا و آرام
■ اتاق خصوصی
■ ویزیت روزانه پزشک ‌متخصص ترک اعتیاد
■ ملاقات بیمار 24 ساعته
■ حق انتخاب متنوع غذا
■ Free Wifi

 
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید