مشکل مصرف ترامادول و ترک

با عرض سلام و خداقوت، بنده حدود ۵ ماه پیش با پسری آشنا شدم ۳۱ ساله که خواهرشان به صورت رسمی و خانوادگی از بنده خواستگاری کردند، اما در دوره آشنایی پی به یک سری رفتارهای غیر نرمال بردم با وجو این که از ایشان خوشم آمده بود و چون خیلی رو راست و صادق و منطقی و با عاطفه با ایشان ارتباط برقرار میکردم و اعتمادشان را جلب کردم چند روز پیش دچار عذاب وجدان شده و اعتراف کردن که قرص ترامادول مصرف میکنند و ار آن روز بنده دچار شوک شده و به شدت پژمرده شده ام. چون اصلا تهران نمیکردم. ایشان پسر با شخصیت، تحصیل کرده و صاحب خانواده اصیلی در شهرمان هستند. و کار رسمی هم دارند. با وجود پریشانی بسیار زیاد رفتارم را با ایشان تغییر ندادم تا بتوانم دقیقا اطلاعات کسب کنم‌که چه مقدار مصرف میکنند. ایشان اصلا همکاری نمیکنند و تفره میروند. اما بهم گفتند که از دوران دانشجویی یعنی حدود ۱۰ سال به صورت تفننی مصرف میکرده اند اما ۴ سال است که روزانه و هر روز ۳ عدد با دوز ۲۰۰ مصرف میکنند. اطلاعات دیگری هم نتوانسته ام کسب کنم چون فرار میکنند از این موضوع و بسیار نا امید و افسرده هستند و خود را یک بازنده میدانند. الان هدف من فقط کمک به ایشان است. و از لحاظ انسانی میخوام بتونم کمک کنم. نه به خانواده خود و نه به خانواده ایشان گفته ام. الان واقعا نمیدونم تو این مرحله چی کار باید بکنم. ممنون میشوم راهنمایی و کمک کنید.

ترک بپرنورفین

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران زحمتکش.بنده حدود 1 سال هست که با قرص بپرنورفین قطع مصرف کردم و هیچ گونه وسوسه و میل به مصرفی ندارم الان که می خواهم بپرنورفین را مصرف نکنم علایم ترک در من به وجود میاد خواستم بدونم که ایا امکان سم زذای سریع وجود داره یا اگر که نه چه راهی پیشنهاد میشود. با تشکر

ترک تریاک در کلینیک

سلام. مصرف کننده تریاک هستم از شیراز.برای ترک از طریق کلینیک شما چکار باید بکنم.ممنون.لطفا کمکم کنید

بستری ترک مرفین

سلام . همزمان شیشه و متادون مصرف میکنم. متادون ۳۰ میلیگ رم قرص. و نیم گرم در روز شیشه . چجوری باید درمان و شروع کنم. هزینه های درمان و میخوام خیلی وقته دنبال یه کلینیک خوب میگردم که برای شرایط من مناسب باشه. میشه جوابم و بدید یا باهام تماس بگیرید چون به محض اطلاع شروع میخوام بکنم.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید