Role-of-Addiction-Center-in-Addiction-Recovery

نقش کلینیک ترک اعتیاد در درمان اعتیاد

کلینیک ترک اعتیاد بهترین مرکز برای کمک به افرادی است که با حالت-های خفیف تا حاد اعتیاد دست و پنجه نرم می¬کنند و حتی ممکن است در کنار اعتیاد مشکلات روانی و ذهنی خاصی نیز داشته باشند که قطعا بدون کمک افراد متخصص و حرفه¬ای در این زمینه و انجام روش¬های علمی و پزشکی رهایی از اعتیاد برای این افراد شدنی نیست.
درمان-افسردگی-پس-از-ترک-اعتیاد

درمان افسردگی پس از ترک اعتیاد

افسردگی پس از ترک اعتیاد یکی از عوامل و اختلالات شایعی است که ممکن است در حین پروسه ترک اعتیاد بوجود بیاید و حتی پس از آن نیز ادامه پیدا کند یا پس از ترک کامل رخ دهد. در هر صورت شناخت علائم و ادامه جلسات درمانی به صورت منظم در کنار نقش حمایتی خانواده و دوستان در درمان این وضعیت بسیار حائز اهمیت و ضروری است.
The-role-of-the-family-in-quitting-addiction

اهمیت نقش خانواده در ترک اعتیاد

نقش خانواده در ترک اعتیاد از مرحله شروع تا اتمام آن بسیار مهم بوده و هیچ مورد دیگری نمی تواند کمبود آن را جبران کند به نحوی که برای آموزش خانواده ها برای داشتن عملکردی مناسب، روش های خانواده درمانی و تکنیک های علمی متناسب با آن پدید آمده است. در این مطلب نکاتی را ذکر می کنیم تا بتوانید از اهمیت نقش خود نهایت استفاده را ببرید.
Psychotherapy-after-Physical-Rehab

اهمیت روان درمانی بعد از ترک فیزیکی

روان درمانی بعد از ترک فیزیکی به طور کلی بسته به میزان وابستگی افراد به اعتیاد و در نتیجه شدت اثرات و ضربات روحی – روانی متحمل شده به دو دسته کوتاه مدت شامل 4 مرحله و بلند مدت شامل 8 مرحله می شود که در این بخش به طور کامل هر دو نوع را توضیح خواهیم داد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید